0183-442298 info@gkgr.nl

Vrijdag 29 september is het dan zover en gaan we met de jongeren uit onze gemeente een weekend op kamp. Daarom is het zondag 24 september de laatste dag dat u de boodschappen in kunt leveren in de hal van de kerk. U kunt dan ook nog een briefje van het bord meenemen en deze boodschappen aankomende week inleveren bij Arjan Kostense Nachtegaal 18 in Rijswijk. Door deze actie te steunen kunnen we voor de kinderen uit onze gemeente een leuk en betaalbaar kampweekend organiseren. En de overgebleven boodschappen die nog bruikbaar zijn gaan naar de voedselbank in Sleeuwijk.

We vertrekken aanstaande vrijdag om 18.00u vanaf de gereformeerde kerk naar onze kamplocatie in Heesch.  Het zou erg leuk zijn als zoveel mogelijk mensen ons uit komen zwaaien!

Vriendelijke groet van de kampleiding.

Dit bericht vervalt automatich

Print Friendly, PDF & Email
GKGR