0183-442298 info@gkgr.nl

Op zaterdagavond 18 maart werd de hal van gereformeerde kerk voor het tweede jaar op rij omgedoopt tot een echt restaurant.
Al ruim van te voren waren tal van vrijwilligers aanwezig om dit keer de hal om te toveren tot een waar pannenkoeken restaurant. Aan alles was gedacht van menu kaarten, placemats en zelfs kleurplaten voor de jongste restaurant gasten. Om 17.00u kregen de jongeren uit onze gemeente tekst en uitleg van Wendy hoe je restaurantgasten bedient en het ze naar hun zin maakt. Want ook dit jaar werd deze avond door de jeugd verzorgt om de kosten van een nieuw kampweekend later dit jaar zo laag mogelijk te kunnen houden. Om 18.00u gingen de deuren van het pannenkoeken restaurant open en namen de eerste gasten plaats. Weldra werd er flink gebakken door een zestal vrijwilligers en werden de eerste pannenkoeken door de jongeren geserveerd. De gasten hadden keuze uit diverse soorten en smaken en hier werd ruim gebruik van gemaakt. Nadat iedereen ruim voldoende had gegeten was er nog een verloting waar een echt pannenkoeken pakket was te winnen. Hierna konden alle gasten kiezen voor rijstepap, vla of griesmeelpudding met bessensap als dessert, klaargemaakt door Martine Kant. Ondersteund door gezellige muziek van Ad kregen alle restaurantgasten als afsluiting van het diner nog een kopje koffie of thee. Mede door alle sponsors, ┬ávrijwilligers en met name genoemd “Wendy Krouwel”, omdat zij over niet al te lange tijd wegens verhuizing onze kerk jammer genoeg gaat verlaten, kijken we samen met de jeugd terug op een zeer geslaagde Pannenkoekenavond!

Bekijk hier de foto’s in willekeurige volgorde.

 

Print Friendly, PDF & Email
GKGR